stojakirtv.pl
Kupuj bez rejestracji  

Stojak do TV LCD, LED, Plazma

Strona główna  »  Artykuły  »  Stojak do TV LCD, LED, Plazma


Stojak do TV LCD, LED, Plazma
Stojak TV EFF 8230 firmy Vogels  to doskonała alternatywa dla ściennych i sufitowych uchwytów do telewizorów LCD, LED i Plazma. Ze względu na swoje właściwości użytkowe oraz brak konieczności instalacji, stojak TV EFF8230 doskonale sprawdza się w systemach kina domowego oraz w biznesie, np. podczas akcji promocyjnych.

Prezentowany stojak do telewizora przystosowano do współpracy z telewizorami różnych producentów. Dzięki otworom montażowym w standardzie VESA, których maksymalny rozstaw wynosi 200 x 200 mm, idealnie pasuje do większości ekranów o przekątnej od 26 do 37 cali (66-94 cm). W całości wykonany z wytrzymałych materiałów, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów o wadze do 30 kg.



Wysoka estetyka wykonania sprawia, że wieszak TV EFF 8230 Vogels bardzo dobrze komponuje się z wnętrzami o nowoczesnym wystroju. Wyposażony w system maskowania kabli połączeniowych CIS, pozwala na schludne ukrycie mało estetycznych przewodów połączeniowych. Stojak TV EFF8230 oferuje możliwość dopasowania kąta obrotu telewizora w zakresie 60 stopni. Warto także wspomnieć o możliwości współpracy z półką pod sprzęt audio / video z serii EFA 8825.