stojakirtv.pl
Kupuj bez rejestracji  

Wieszak do TV LCD, LED

Strona główna  »  Artykuły  »  Wieszak do TV LCD, LED


Wieszak do TV LCD, LED
Jedną z alternatyw dla ścienny i sufitowych uchwytów do telewizorów jest wieszak do TV A-202, który w przeciwieństwie do uchwytów nie wymaga przeprowadzania prac instalatorskich (np. wiercenie dziur w ścianie). Stojak TV A-202 wyposażono w uniwersalny uchwyt, który pasuje do niemal każdego dostępnego w sprzedaży telewizora z ekranem o przekątnej od 32 do 42 cali.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji stojak do TV A-202 może współpracować z telewizorami o wadze do 40 kg. Wyposażony w system maskowania kabli, pozwala na schludne ukrycie mało estetycznych przewodów połączeniowych. Zarówno podstawa, jak i słup wieszaka TV A-202 wykonano z płyty MDF pokrytej lakierem akrylowym dającym efekt metalicznego połysku.


Dzięki stylowemu wykończeniu doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem pomieszczeń (produkt dostępny w aż 7 wersjach kolorystycznych). Kolejną zaletą wieszaka TV A-202 są dwie półki e szkła szlifowanego i polerowanego na krawędziach o grubości 8 mm (wysoka odporność na stłuczenie i zarysowanie). Regulowane stopki pozwalają na odpowiednie wypoziomowanie stolika ze sprzętem kina domowego.