stojakirtv.pl
Kupuj bez rejestracji  

Stojak monitorowy do biurka

Strona główna  »  Artykuły  »  Stojak monitorowy do biurka


Stojak monitorowy do biurka
Zaprojektowany specjalnie z myślą o analitykach giełdowych, programistach i pracownikach biurowych, uchwyt do biurka na 2 monitory LCD/LED LC-UB 223 PRO pozwoli Ci na stworzenie optymalnych warunków pracy. Dzięki niemu utrzymasz porządek na swoim stanowisku pracy. Funkcjonalny uchwyt monitorowy do biurka LC-UB 223 PRO jest stojakiem uniwersalnym, który bez problemu dopasujemy do posiadanego monitora LCD/LED.

Jego podstawowym atutem jest możliwość optymalne ustawienia monitorów względem wzroku użytkownika. Łatwe dopasowanie położenia ekranów do potrzeb użytkownika zapewnia regulowana konstrukcja uchwytu (maksymalna swoboda regulacji). Uchwyt biurkowy LC-UB 223 PRO wyposażono także w zaciski do wygodnego prowadzenia kabli połączeniowych. Całość charakteryzuje się nowoczesnym wykończeniem oraz wysoką wytrzymałością na zgięcia i złamania (mamy pewność, że uchwyt nie złamie się pod ciężarem zamontowanych monitorów, przez co nie doprowadzi do ich uszkodzenia).

Warto także wspomnieć o otworach montażowych w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm), które pozwolą Ci na łatwy i szybki montaż monitorów z ekranami o przekątnej od 13 do 23 cali. Dzięki solidnej konstrukcji prezentowany uchwyt do 2 monitorów gwarantuje optymalne bezpieczeństwo dla monitorów o wadze do 10 kg (łączny udźwig 20 kg).