stojakirtv.pl
Kupuj bez rejestracji  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Zaprojektowany specjalnie z myślą o analitykach giełdowych, programistach i pracownikach biurowych, uchwyt do biurka na 2 monitory LCD/LED LC-UB 223 PRO pozwoli Ci na stworzenie optymalnych warunków pracy. Dzięki niemu utrzymasz porządek na swoim stanowisku pracy. Funkcjonalny uchwyt monitorowy do biurka LC-UB 223 PRO jest stojakiem uniwersalnym, który bez problemu dopasujemy do posiadanego monitora LCD/LED.
Wózki TV LCD, LED, Plazma stanowią doskonałą alternatywę dla ściennych i sufitowych uchwytów do telewizorów, ponieważ nie wymagają przeprowadzania prac monterskich (wiercenie dziur w ścianach) oraz zapewniają wysoką mobilność zainstalowanego telewizora. Wózki do telewizorów LCD, LED, Plazma są powszechnie stosowane w sektorze biznesowym i edukacyjnym.
Prezentujemy funkcjonalny wózek TV LC-TR5-55S, który charakteryzuje się korzystnym stosunkiem jakości do ceny oraz solidną konstrukcją, która gwarantuje optymalny poziom bezpieczeństwa dla telewizorów LCD/LED/Plazma o wadze do 80 kg. Wózek do telewizorów LC-TR5-55S wyposażono w uniwersalne mocowanie TV, które dzięki otworom montażowym w standardzie VESA (maksymalny rozstaw 600x400mm), z łatwością dopasujemy do każdego telewizora z ekranem o przekątnej od 42 do 55 cali.
EFF 8330 Vogels to elegancki stojak pod telewizor LCD, LED, Plazma, który ze względu na swoje cechy użytkowe oraz stylowe wykończenie, doskonale nadaje się do zastosowania w systemach kina domowego oraz innych instalacjach multimedialnych, wykorzystujących płaskie telewizory. Stojak pod TV EFF8330 Vogels wyposażono w uniwersalne mocowanie TV, które pozwala na współpracę z telewizorami różnych producentów.
Jedną z alternatyw dla ścienny i sufitowych uchwytów do telewizorów jest wieszak do TV A-202, który w przeciwieństwie do uchwytów nie wymaga przeprowadzania prac instalatorskich (np. wiercenie dziur w ścianie). Stojak TV A-202 wyposażono w uniwersalny uchwyt, który pasuje do niemal każdego dostępnego w sprzedaży telewizora z ekranem o przekątnej od 32 do 42 cali.
Stojak TV EFF 8230 firmy Vogels  to doskonała alternatywa dla ściennych i sufitowych uchwytów do telewizorów LCD, LED i Plazma. Ze względu na swoje właściwości użytkowe oraz brak konieczności instalacji, stojak TV EFF8230 doskonale sprawdza się w systemach kina domowego oraz w biznesie, np. podczas akcji promocyjnych.

Archiwum